Oddelenie zákazníckej podpory 24/7

Zásady vrátenia

Chápeme, že niekedy sa veci zmenia a možno budete musieť objednávku vrátiť. Preto pre vás nastavíme 30 -dennú politiku vrátenia tovaru
30-dňová záruka spokojnosti

Naše pravidlá vrátenia fungujú takto – do 30 dní od prijatia fyzických produktov zakúpených od nás môžete vrátiť a získať vrátenie peňazí, výmenu alebo uloženie kreditu na budúce nákupy, ak:

(a) Ste dostali výrobok s poškodeným alebo znečisteným obalom;

(b) Ste dostali výrobok, ktorý je chybný alebo inak chybný;

(c) Ste dostali nesprávny produkt;

(d) Zmenili ste názor a chcete vrátiť nepoužitý a otvorený produkt.

Ponúkame iba tieto 30-dňové zásady vrátenia fyzických produktov zakúpených na tejto webovej stránke/ Ak ste si zakúpili produkty "Viaota" od iných predajcov, pozrite si stránku nákupu pre vrátenie tovaru, pretože takéto vrátenie môže podliehať pravidlám predajcu nad ktorými nemáme kontrolu.

Obdržaná Zásielka

14 dní

30 dní

Plná Náhrada

Vrátenie ceny produktu

Neboli akceptované žiadne reklamácie

Reklamačné Poplatky

Do 14 dní od prijatia produktov

  • Ak nám oznámite, že chcete vrátiť zakúpené výrobky do 14 dní odo dňa prijatia zakúpených výrobkov a uplatníte si právo na odstúpenie od zmluvy, náklady na spätnú dopravu znášate vy. Náklady na spätnú dopravu sa nevracajú. Po prijatí zakúpeného výrobku v súlade s našimi podmienkami vám vrátime celú kúpnu cenu vrátane ceny výrobku v čase nákupu a počiatočného poplatku za doručenie. Upozorňujeme, že náklady na dopravu nie je možné vrátiť, ak ste si vybrali neštandardnú možnosť doručenia, napríklad expresné doručenie.

Po 14 dňoch, ale nie neskôr ako 30 dňoch

  • Ak nás informujete, že chcete vrátiť svoje zakúpené produkty po 14 dňoch, ale nie neskôr ako 30 dňoch od prijatia zakúpených produktov, zodpovedáte za vrátenie tovaru. Náklady na vrátenie tovaru sú nevratné. Keď dostaneme váš zakúpený produkt v súlade s našimi podmienkami, vrátime vám cenu produktu. Počiatočné poplatky za doručenie sú po vrátení produktu po 14 dňoch od prijatia nevratné.
Kroky, ktoré treba urobiť pri vrátení produktu

Krok č. 1- Kontaktujte náš zákaznícky servis do 30 dní (alebo do 14 dní, ak chcete uplatniť svoje právo na odstúpenie od zmluvy) od prijatia objednaných produktov vyplnením kontaktného formulára tu na https://viaota.com/contact. Zákazníckemu servisu uveďte svoje celé meno, e-mailovú adresu, číslo objednávky a stručne opíšte dôvod, prečo chcete výrobok vrátiť

Krok #2 – Náš tím zákazníckej podpory odpovie na vašu otázku do 3 pracovných dní, a ak vaša žiadosť o vrátenie spĺňa podmienky stanovené v týchto Zásadách vrátenia a Podmienkach služby, zašleme vám vrátenie formulár (povolenie na vrátenie tovar ("RMA")), ktorý vyplňte. Spiatočná adresa:
Returns - Logismart
Galinės g. 1, 13-14 rampa, Galinė
LT-14247 Vilniaus r.
Lithuania
Upozorňujeme, že vrátenia tovaru sú akceptované až po vyplnení formulára RMA. Nezodpovedáme za objednávky odoslané bez predchádzajúceho vyplnenia RMA a takéto vrátenia nemožno spracovať.

Krok #3 – znova bezpečne a bezpečne zabaľte svoj produkt, priložte dodaný formulár RMA na viditeľné miesto na obale a pošlite nám vrátené produkty na spiatočnú adresu, ktorá je uvedená vo formulári RMA .
Bezchybné položky musia byť vrátené v stave výrobcu, v pôvodnom a nepoškodenom obale. V prípade chybných položiek kontaktujte pred dojednaním vrátenia našu zákaznícku podporu.

Krok #4 – Vyplňte formulár RMA vyplnením sledovacieho čísla vráteného balíka a prepravcu. Vrátenie bez sledovacích čísel môže náš sklad odmietnuť, uistite sa, že používate doporučenú poštu alebo inú sledovateľnú zásielku.

Krok #5 – Akonáhle obdržíme vrátené produkty a skontrolujeme ich, vrátime vám peniaze do 14 dní. Po vrátení peňazí obvykle trvá až 3-5 pracovných dní, kým sa refundácia zobrazí na vašich bankových výpisoch. Peniaze vám budú zaslané späť na pôvodný zdroj platby, ktorý ste použili na platbu za objednávku.

Viac informácií o našich zásadách vrátenia tovaru a vrátenia peňazí nájdete v našich Obchodných podmienkach.