Dział obsługi klienta 24/7

Zasady zwrotów

Rozumiemy, że czasami można zmienić zdanie i konieczny jest zwrot zamówienia. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie 30-dniową politykę zwrotu towaru.
30-Days dniowa gwarancja satysfakcji

Przedstawiamy na jakich zasadach działa nasza polityka zwrotów - w przeciągu 30-Dni od otrzymania od nas zakupionych przez Ciebie produktów w formie fizycznej, możesz je zwrócić i otrzymać gotówkę, możesz wymienić towar lub zachować środki na przyszłe zakupy, jeśli:

(a) Otrzymałeś produkt w uszkodzonym lub zanieczyszczonym opakowaniu;

(b) Otrzymałeś produkt, który jest wadliwy lub posiada jakiekolwiek inne uszkodzenia;

(c) Otrzymałeś niewłaściwy towar;

(d) Zmieniłeś zdanie i chcesz zwrócić nieużywany i otwarty produkt.

Ta oferta 30-dniowego zwrotu zawartego w polityce tyczy się fizycznych produktów zakupionych na tej stronie internetowej/ Jeśli dokonałeś zakupu produktów “Viaota” od innych sprzedawców, koniecznym będzie zapoznanie się z polityką zwrotów ich strony, jako, że to znajduje się poza naszą kontrolą.

Przesyłka otrzymana

14 dni

30 dni

Pełen zwrot kosztów

Zwrot ceny produktu

Nie przyjmujemy zwrotów

Kwoty zwrotów

W przeciągu 14 dni od otrzymania produktów

  • Jeśli powiadomisz nas o chęci zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od otrzymania zakupionych produktów i skorzystasz z prawa do odstąpienia od umowy, będziesz zobowiązany do pokrycia kosztów wysyłki zwrotnej. Koszt wysyłki zwrotnej nie podlega zwrotowi. Po otrzymaniu zakupionego produktu zgodnie z naszymi warunkami zwrócimy pełną cenę zakupu, w tym cenę produktu w momencie zakupu i początkową opłatę za dostawę. Należy pamiętać, że koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi, jeśli wybrano niestandardową opcję dostawy, taką jak dostawa ekspresowa.

Po 14 dniach ale nie później niż 30 dni

  • Jeśli poinformujesz nas, że chcesz zwrócić zakupione produkty po 14 dniach, ale nie później niż 30 dniach od otrzymania zakupionych produktów, jesteś odpowiedzialny za przesyłkę zwrotną. Koszty wysyłki zwrotnej nie podlegają zwrotowi. Po otrzymaniu zakupionego produktu zgodnie z naszymi warunkami, zwrócimy Ci cenę produktu. Początkowe opłaty za dostawę nie podlegają zwrotowi w przypadku zwrotu produktu po14 dniach od otrzymania.
Etapy zwrotu produktu

Krok #1 - Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta w ciągu 30 dni (lub 14 dni, aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy) od otrzymania zamówionych produktów, wypełniając formularz kontaktowy pod adresem https://viaota.com/contact. Podaj obsłudze klienta swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer zamówienia i krótko opisz powód, dla którego chcesz zwrócić produkt.

Krok #2 – Odpowiedzi na Twoje zapytanie udzieli Ci nasz zespół wsparcia klienta w przeciągu 3 dni roboczych a jeśli Twoja prośba o zwrot spełnia warunki określone w niniejszych Zasadach zwrotów i Warunkach świadczenia usług, wyślemy Ci formularz zwrotu („Formularz zwrotu towaru („RMA”)) do wypełnienia. Adres zwrotny:
Returns - Logismart
Galinės g. 1, 13-14 rampa, Galinė
LT-14247 Vilniaus r.
Lithuania
Należy wziąć pod uwagę, że zwroty są akcpetowane tylko po wypełnieniu formularza RMA. Nie ponosimy odpowiedzialności za zamówienia przesłane bez uprzedniego uzupełnienia RMA i takie zwroty nie podlegają rozpatrzeniu.

Krok #3 – Bezpiecznie zapakuj swój produkt, dołącz dostarczony formularz RMA w widocznym miejscu na opakowaniu i odeślij nam zwracane produkty na adres zwrotny podany w formularzu RMA.
Towar niewadliwy musi zostać zwrócony w stanie fabrycznym, w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu. W przypadku wadliwych produktów prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta przed zorganizowaniem zwrotu.

Krok #4 - Wypełnij formularz RMA, podając numer zwracanej paczki i określając przewoźnika. Nie ma gwarancji, że nasz magazyn przyjmie zwroty bez numerów przesyłki. W takiej sytuacji zwroty mogą zostać odrzucone. Upewnij się, że korzystasz z listu poleconego lub innej metody wysyłki umożliwiającej jej śledzenie.

Krok #5 - Po otrzymaniu i sprawdzeniu odesłanych produktów prześlemy pieniądze w ciągu 14 dni. Po dokonaniu zwrotu środków pojawienie się ich na wyciągu bankowym zajmuje zwykle do 3-5 dni roboczych. Środki zostaną zwrócone na konto, z którego dokonana została płatność.

Więcej informacji na temat polityki zwrotów i zwrotu pieniędzy można znaleźć w naszych Warunkach korzystania z Serwisu.