Oddělení zákaznické podpory

Hodiny

Po - Pá

7:00AM - 9:00PM

So - Ne

7:00AM - 6:00PM

(GMT-7)

Reklamační řád

Chápeme, že někdy se situace změní a vy budete muset svou objednávku vrátit. Proto jsme pro vás nastavili 30 lhůtu pro vrácení zboží.

30denní záruka spokojenosti

Výrobky zakoupené u nás můžete vrátit do 30 od obdržení a získat zpět peníze, výměnu nebo kredit do obchodu na další nákupy, pokud:

(a) jste obdrželi výrobek s poškozeným nebo znečištěným obalem;

(b) jste obdrželi výrobek, který je vadný nebo jinak špatný;

(c) jste obdrželi nesprávný výrobek;

(d) jste si to rozmysleli a chcete vrátit nepoužitý a otevřený výrobek.

Tuto 30-day return policy nabízíme pouze pro produkty zakoupené na těchto webových stránkách/ Pokud jste si zakoupili produkty "Viaota" od jiných prodejců, podívejte se prosím na nákupní stránky pro vrácení, protože takové vrácení může podléhat pravidlům prodejce, nad kterými nemáme kontrolu.

Order received

30 dní

CAN RETURN

CANNOT RETURN

Fill contact form

3 business days

Customer support will send you:

  • link to returns form;
  • RMA number;
  • return address.

Send us return parcel + tracking number

Parcel received

14 business days

REFUND ISSUES

Please note that shipping costs are not refundable.

Kroky, které je třeba učinit při vrácení produktu

Krok č. 1 - Kontaktujte náš tým zákaznické podpory vyplněním kontaktního formuláře zde na https://viaota.com/contact do 30 od obdržení objednaných produktů. Zákaznické podpoře uveďte své celé jméno, e-mail a číslo objednávky a stručně popište důvod, proč chcete výrobek vrátit.

Krok č. 2 - Náš tým zákaznické podpory odpoví na váš dotaz do 3 pracovních dnů, a pokud vaše žádost o vrácení splňuje podmínky stanovené v těchto Zásadách vrácení zboží a Podmínkách služby, náš tým zákaznické podpory vám poskytne odkaz na formulář pro vrácení zboží. Poté, co nám poskytnete všechny potřebné informace, vám sdělíme číslo autorizace vrácení zboží (Return Merchandise Authorisation, RMA) a adresu pro vrácení zboží.

Krok č. 3 - bezpečně a spolehlivě zabalte svůj výrobek, na viditelné místo na obalu připevněte přiložený formulář RMA a zašlete nám vrácené výrobky na adresu pro vrácení, kterou vám sdělil náš tým zákaznické podpory. Vezměte prosím na vědomí, že vrácené výrobky budeme moci přijmout pouze v případě, že k nim bude připojeno číslo RMA a budou zaslány na naši uvedenou adresu pro vrácení.
Nepoškozené zboží musí být vráceno v nepoužitém stavu od výrobce, v původním a nepoškozeném obalu. V případě vadného zboží kontaktujte naši zákaznickou podporu ještě před vyřízením vrácení.

Krok č. 4 - Pošlete nám sledovací číslo vracené zásilky a jedinečný odkaz pro vrácení. Vezměte prosím na vědomí, že poplatky za zpětnou přepravu nebudou vráceny ani kompenzovány. Vrácené zásilky bez sledovacího čísla mohou být naším skladem odmítnuty, proto nezapomeňte použít doporučenou poštu nebo jiný sledovatelný způsob přepravy a nezapomeňte nám poskytnout sledovací číslo.

Krok č. 5 - Po obdržení vrácených výrobků a jejich kontrole vám do 14 dnů vrátíme peníze. Vezměte prosím na vědomí, že vrácené poštovné vám nebude kompenzováno.
Po Vrácení peněz obvykle trvá až 3-5 pracovních dnů, než se vrácené peníze zobrazí ve vašich bankovních výpisech. Vrácená částka vám bude zaslána zpět na původní zdroj platby, který jste použili k úhradě objednávky.

Další informace o našich pravidlech pro vracení zboží a vrácení peněz naleznete v našich podmínkách poskytování služeb.