Oddelenie podpory zákazníkov

Hodiny

Pon - Pia

7:00AM - 9:00PM

Sob - Neď

7:00AM - 6:00PM

(GMT-7)

Zásady vrátenia

Chápeme, že niekedy sa veci zmenia a možno budete musieť objednávku vrátiť. Preto pre vás nastavíme 30 -dennú politiku vrátenia tovaru

30-dňová záruka spokojnosti

Produkty, ktoré ste u nás kúpili, môžete vrátiť do 30 dní od ich prijatia, ak sa však rozhodnete vrátiť svoj produkt po 14 dňoch, najneskôr však 30 dní po prijatí vašich produktov, môžu byť účtované poplatky za vrátenie tovaru (pozrite si sekciu Reklamačné Poplatky pre viac informácií).

Takto funguje naša politika vrátenia tovaru - do 30 -dní od prijatia akýchkoľvek produktov zakúpených od nás ich môžete vrátiť a získať peniaze spät, výmenu alebo kredit na budúce nákupy, ak:

(a) Ste dostali výrobok s poškodeným alebo znečisteným obalom;

(b) Ste dostali výrobok, ktorý je chybný alebo inak chybný;

(c) Ste dostali nesprávny produkt;

(d) Zmenili ste názor a chcete vrátiť nepoužitý a otvorený produkt.

Ponúkame iba túto 30-dňovú politiku vrátenia tovaru pre výrobky zakúpené na tomto webe/ ak ste si kúpili produkty "Viaota" od iných predajcov, informácie o vrátení nájdete na webe nákupu, pretože na takéto vrátenia sa môžu vzťahovať pravidlá predajcu ktoré nemáme pod kontrolou.

Obdržaná Zásielka

14 dní

30 dní

Plná Náhrada

Neboli akceptované žiadne reklamácie

Prosím, berte na vedomie, že poplatky za dopravu sa nevracajú, ak je tovar vrátený viac ako 14 dní po doručení alebo ak ste si vybrali možnosť expresného doručenia.

Reklamačné Poplatky

Ak nás informujete, že chcete vrátiť svoje zakúpené produkty do 14 dní od prijatia zakúpených produktov, nebudú účtované žiadne ďalšie poplatky, ale BUDETE POTREBOVAŤ pokryť náklady na dopravu. Keď dostaneme váš zakúpený produkt, vrátime vám plnú sumu.

Kroky, ktoré treba urobiť pri vrátení produktu

Krok č. 1 - Kontaktujte náš tím zákazníckej podpory vyplnením kontaktného formulára tu https://viaota.com/contact do 30 od prevzatia objednaných produktov. Zákazníckej podpore uveďte svoje celé meno, e-mail a číslo objednávky a stručne popíšte dôvod, prečo chcete výrobok vrátiť.

Krok č. 2 - Náš tím zákazníckej podpory odpovie na váš dotaz do 3 pracovných dní a ak vaša žiadosť o vrátenie tovaru spĺňa podmienky stanovené v týchto Zásadách vrátenia tovaru a v Obchodných podmienkach, náš tím zákazníckej podpory vám poskytne odkaz na formulár na vrátenie tovaru. Potom, čo nám poskytnete všetky potrebné informácie, vám poskytneme číslo autorizácie vrátenia tovaru (ďalej len "RMA") a adresu na vrátenie tovaru.

Krok č. 3 - Bezpečne a spoľahlivo zabaľte výrobok, na viditeľné miesto na obale pripevnite poskytnutý formulár RMA a pošlite nám vrátený výrobok na adresu pre vrátenie, ktorú vám poskytol náš tím zákazníckej podpory. Upozorňujeme, že vrátené výrobky budeme môcť prijať len vtedy, ak budú mať pripojené číslo RMA a budú zaslané na našu uvedenú adresu pre vrátenie tovaru.
Nepoškodené výrobky musia byť vrátené v nepoužitom stave od výrobcu, v pôvodnom a nepoškodenom obale. V prípade chybných položiek kontaktujte našu zákaznícku podporu ešte pred dohodnutím vrátenia.

Krok č. 4 - Pošlite nám sledovacie číslo vracanej zásielky a jedinečný odkaz. Upozorňujeme, že poplatky za spätnú prepravu nebudú vrátené ani kompenzované. Vrátenie tovaru bez sledovacieho čísla môže náš sklad odmietnuť, preto nezabudnite použiť doporučenú zásielku alebo iný sledovateľný spôsob prepravy a nezabudnite nám poskytnúť sledovacie číslo.

Krok č. 5 - Po prijatí vrátených výrobkov a ich kontrole vám do 14 dní vrátime peniaze. Upozorňujeme, že poplatky za dopravu vrátených výrobkov vám nebudeme kompenzovať.
Po vystavení refundácie zvyčajne trvá až 3 - 5 pracovných dní, kým sa refundácia zobrazí vo vašich bankových výpisoch. Vrátenie peňazí vám bude zaslané späť na pôvodný zdroj platby, ktorý ste použili na zaplatenie objednávky.

Viac informácií o našich zásadách vrátenia tovaru a vrátenia peňazí nájdete v našich Obchodných podmienkach.