Globalne Dane Viaota!

Ciesz się z nielimitowanego Internetu, niezależnie od tego gdzie będziesz!

O nas

Doświadczenie

Rozwiązania Viaota w zakresie łączności globalnej zostały stworzone dzięki połączonym wysiłkom najlepszych specjalistów w dziedzinie technologii roamingu globalnego, obsługi klienta i telekomunikacji. Wspólny cel naszego przedsięwzięcia jest prosty: opłacalne i stale niezawodne połączenie z siecią dla każdego na świecie, niezależnie od tego, gdzie się znajduje. Po spełnieniu naszych pierwszych celów, Viaota rozrosła się, by wyjść naprzeciw ciągle zmieniającym się potrzebom naszych klientów, społeczności i pracowników. Międzynarodowe karty sim Viaota zapewniają dostęp do internetu bez względu na to, gdzie się znajdujesz - na plaży czy w górach. Choć koncentrujemy się na dostarczaniu naszym klientom zaawansowanych technologii komunikacyjnych i rozrywkowych, jedna rzecz się nie zmieniła od początku naszego istnienia - nasza doskonała obsługa klienta i niezrównana szybkość reakcji.

Przyszłość łączności w podróży

Uważnie słuchamy opinii i komentarzy naszych klientów, by ulepszać nasze usługi i pomagać ci korzystać z internetu bez wysokich opłat roamingowych.

Wygoda do Twojej dyspozycji

Wygoda jest kamieniem węgielnym i głównym filarem filozofii projektowania Viaota: żadnych opłat roamingowych, ręcznego przełączania między różnymi sieciami lokalnymi i żadnych problemów. Nasze karty przedpłacone i efektywne kosztowo podejście pozwalają Viaota dostarczać dane do 112 krajów i zapewniać wygodę najwyższej jakości.

Dlaczego Viaota?

Twój Niezawodny Partner Na Całym Świecie.

Świat się Zmienia

Wraz z rozwojem światowego połączenia z Internetem, niezawodne i stabilne połączenie sieciowe we wszystkich krajach staje się czymś niezbędnym. Osoby lubiące podróżować, turyści, a także przedsiębiorstwa potrzebują jednego rozwiązania, które pozwoli im na bezproblemowe funkcjonowanie bez względu na to, gdzie się aktualnie znajdują. Viaota oferuje właśnie to + dodatkowo stabilne, bezpieczne połączenie we wszystkich krajach. Innowacyjna technologia Viaota od dziesięcioleci przygotowuje się do rosnącego zapotrzebowania na dane transgraniczne. Nasza sieć jest projektowana i budowana z myślą o jej poszerzaniu.

Niezawodna Prędkość

My bardzo dobrze rozumiemy, że współczesny świat stale się zmienia, a Ty musisz pracować dużo szybciej, aby utrzymać się na szczycie swojego życia osobistego lub aby obsługiwać swoich klientów i rywalizować z konkurencją. Musisz mieć możliwość przesyłania plików tak samo szybko, jak ich pobierania, oraz mieć stabilną komunikację bez przerywania rozmów i zawieszania wideokonferencji. Viaota zapewnia stabilną prędkość 4G/LTE szybkiego Internetu we wszystkich obsługiwanych regionach świata. Będziesz mógł zarządzać swoją firmę za pośrednictwem aplikacji w chmurze i urządzeń do transmisji strumieniowej bez obawy o ciągłe rozłączanie się i zakłócenia komunikacji.

Małe, ale potężne

Viaota pomoże Ci pozostać w kontakcie z ponad 350 sieciami w ponad 112 różnych krajach. Jest to pakiet "wszystko w jednym", co w praktyce oznacza, że nie będziesz musiał borykać się z różnymi umowami, portalami dla klientów lub różnymi listami kontaktów dla każdego oddzielnego kraju. Oferujemy pojedynczy, kompleksowy pakiet po bardzo przystępnych cenach.

Wyświetl Pełny Zasięg