Data po celém světě od Viaota!

Užijte si neomezený internet na cestách!

Pořiďte si svůj tarif!

O nás

Zkušenosti

Řešení globální konektivity Viaota byla vytvořena společným úsilím špičkových odborníků v oblasti globálních roamingových technologií, zákaznické podpory a telekomunikací. Společný cíl našeho podniku je prostý: životaschopné a trvale spolehlivé síťové připojení pro kohokoli na světě, ať je kdekoli. Po splnění našich počátečních cílů se společnost Viaota rozrostla, aby se přizpůsobila neustále se měnícím potřebám našich zákazníků, komunity a zaměstnanců. Díky mezinárodním sim kartám Viaota máte internet v kapse, který můžete používat, ať jste kdekoli - i na pláži nebo na horách. Ačkoli se zaměřujeme na poskytování služeb našim zákazníkům pomocí pokročilých komunikačních a zábavních technologií, jedna věc zůstává od našeho založení stejná - naše vynikající služby zákazníkům a bezkonkurenční schopnost reagovat.

Budoucnost cestovní konektivity

Nasloucháme recenzím a zpětné vazbě našich zákazníků, abychom zlepšili naše služby a pomohli vám být online bez vysokých roamingových poplatků.

Komfort k mání

Pohodlí je základním kamenem a ústředním pilířem filozofie společnosti Viaota: žádné poplatky za roaming, žádné ruční přepínání mezi různými lokálními sítěmi – prostě vše bez problémů. Naše předplacené karty a cenově dostupný přístup umožňuje společnosti Viaota doručit data ve více než 115 zemích a doručit nejvyšší úroveň komfortu, který budete potřebovat.

Proč Viaota?

Váš spolehlivý partner po celém světě.

Svět se mění

Svět je stále více propojený, proto se stává spolehlivé připojení napříč hranicemi naprostou nutností. Cestovatelé, turisté i firmy potřebují jedno řešení, které jim umožňuje nerušený provoz kdekoli na světě. Viaota nabízí přesně to + stabilní, bezpečné připojení prakticky kdekoli. Kultura ve společnosti Viaota, která podporuje inovace, přišla s řešením na potřeby přeshraničního používání dat. Naše síť je navržena a konstruována s ohledem na to, aby bylo možné ji škálovat.

Spolehlivá rychlost

Chápeme, že moderní svět je v neustálém pohybu a musíte pracovat rychleji, abyste měli pod kontrolou svůj osobní život, mohli nabízet služby svým zákazníkům nebo být konkurenceschopní. Potřebujete mít možnost nahrávat stejně rychle jako stahovat, mít jasnou komunikaci bez vypadávání hovorů nebo zamrzání videa. Viaota nabízí stabilní 4G/LTE rychlost pro rychlý internet ve všech podporovaných oblastech světa. Budete schopni provozovat své podnikání přes cloudové aplikace a streamovací zařízení. Nebudete se muset neustále bát, že dojde k odpojení nebo problémové komunikaci.

Malé, ale výkonné

S Viaota budete připojení k více než 350 sítím ve více než 125 různých zemích. Díky tomuhle balíčku vše v jednom nebudete muset řešit několik různých smluv, zákaznické portály ani jiné překážky v každé zemi, kterou navštívíte. Nabízíme jedinečné, komplexní pokrytí za dostupné ceny.

Mrkněte se na plné pokrytí