Globálne dáta od Viaota!

Užite si neobmedzený internet, nech ste kdekoľvek!

Získajte balíček plán už teraz!

podpora

Skúsenosti

Globálne riešenia pripojenia Viaota boli postavené na základe spoločného úsilia špičkových špecialistov na globálnu roamingovú technológiu, zákaznícku podporu a telekomunikácie. Spoločný cieľ nášho podniku je priamy: životaschopné a neustále spoľahlivé sieťové pripojenie pre kohokoľvek na svete, nech už je kdekoľvek. Po splnení našich počiatočných cieľov sa spoločnosť Viaota rozrástla tak, aby vyhovovala neustále sa meniacim potrebám našich zákazníkov, komunity a zamestnancov. Dnes Viaota dodáva riešenia globálneho roamingu a správy medzinárodných sim kariet pre podnikových aj domácich zákazníkov. Aj keď sa zameriavame na poskytovanie služieb zákazníkom pomocou pokročilých komunikačných a zábavných technológií, jedna vec zostala od nášho vzniku rovnaká - vynikajúci zákaznícky servis a bezkonkurenčná odozva.

Inovácia

Naša vízia: spoľahlivá metóda, ktorá vám umožní zostať v spojení kdekoľvek na planéte. Našim poslaním je poskytnúť našim zákazníkom pokoj v duši dodávaním spoľahlivej a špičkovej technológie pre všetky vaše globálne potreby v oblasti pripojenia: zábava, bezpečnosť a komunikácia. Pri prispôsobovaní dokonalého a cenovo dostupného riešenia pre ich domácnosť alebo podnikanie sa snažíme porozumieť potrebám a záujmom našich zákazníkov. Vďaka cestovnému balíčku Viaota môžete využiť výhody našich viac ako 350 roamingových partnerov vo viac ako 220 globálnych destináciách. Neustále zlepšujeme svoju roamingovú stopu, zameriavame sa na dáta a predplatené služby. Hlasový a SMS roaming je povolený prakticky vo všetkých krajinách sveta a dáta vo viac ako 140 krajinách. Neustále sa zdokonaľujeme, aby sme našu vznešenú víziu oživili.

Pohodlie stále pri ruke

Pohodlie je základným kameňom a ústredným pilierom filozofie dizajnu spoločnosti Viaota: žiadne poplatky za roaming, žiadne manuálne prepínanie medzi rôznymi lokálnymi sieťami a žiadne ťažkosti. Naše predplatené karty a nákladovo efektívny prístup umožňujú spoločnosti Viaota dodávať údaje do viac ako 115 krajín a poskytovať komfort v najvyššej kvalite, aký potrebujete.

Prečo Viaota?

Váš spoľahlivý partner na celom svete.

Svet sa mení

Pretože svet je čoraz viac prepojený, spoľahlivé sieťové pripojenie cez rôzne hranice sa stáva nevyhnutnosťou. Cestujúci, turisti alebo podnikatelia rovnako potrebujú jediné riešenie, ktoré im umožní bezproblémovú prevádzku kdekoľvek sú. Viaota ponúka práve to + stabilné a bezpečné pripojenie naprieč platformou. Inovatívna kultúra spoločnosti Viaota sa už desaťročia pripravuje na rastúce potreby cezhraničných údajov. Naša sieť je navrhovaná a konštruovaná s ohľadom na škálovateľnosť.

Spoľahlivá rýchlosť

Chápeme, že moderný svet je neustále v pohybe a musíte pracovať rýchlo, aby ste mali prehľad o svojom osobnom živote alebo aby ste mohli slúžiť svojim zákazníkom a konkurovať svojej konkurencii. Potrebujete možnosť nahrávať rovnako rýchlo ako sťahujete, mať jasnú komunikáciu bez prerušenia hovorov alebo zmrazenia videokonferencií. Viaota poskytuje stabilnú rýchlosť 4G/LTE pre rýchly internet vo všetkých podporovaných regiónoch po celom svete. Svoje podnikanie budete môcť prevádzkovať cez svoje cloudové aplikácie a streamovacie zariadenia bez obáv z neustálych odpojovaní a nepríjemnej komunikácie.

  1. Telefón:+1 (916) 999-9025

Malý, ale výkonný

Viaota vám pomáha zostať v kontakte s viac ako 350 sieťami vo viac ako 135 rôznych krajinách. Toto je all-in-one balíček, čo znamená, že nebudete musieť spravovať rôzne zmluvy, portály zákazníkov alebo rôzne zoznamy kontaktov pre jednotlivé krajiny. Ponúkame jedinečné a komplexné pokrytie za prijateľné náklady.

Zobraziť úplné pokrytie