Globalne Dane Viaota!

Ciesz się z nielimitowanego Internetu, niezależnie od tego gdzie będziesz!

Wybierz Swój Plan Już Dzisiaj!

Wsparcie

Doświadczenie

Globalne rozwiązania w zakresie łączności Viaota zostały zbudowane dzięki wspólnemu wysiłkowi najlepszych specjalistów w dziedzinie globalnej technologii roamingowej, obsługi klienta oraz telekomunikacji. Wspólny cel naszego przedsiębiorstwa jest bardzo prosty: opłacalne i w pełni niezawodne połączenie z Internetem dla każdego na całym świecie, niezależnie od tego gdzie się będziesz znajdował. Po osiągnięciu naszych początkowych celów, Viaota rozrosła się, aby w pełni dostosować się do ciągle zmieniających się potrzeb naszych klientów, społeczności, a także pracowników. Obecnie Viaota dostarcza globalne rozwiązania w zakresie łączności i zarządzania roamingiem dla międzynarodowych kart SIM, zarówno dla klientów biznesowych, jak i zwykłych domowych użytkowników. Podczas gdy my skupiamy się na obsłudze naszych klientów za pomocą zaawansowanych technologii komunikacyjnych i rozrywkowych, jedna rzecz pozostaje taka sama od momentu powstania firmy - nasza doskonała obsługa klienta i niezrównana szybkość reakcji na Twoje pytania.

Innowacyjność

Nasza wizja: niezawodny sposób na utrzymanie połączenia z Internetem wszędzie tam, gdzie będziesz się znajdował, niezależnie od miejsca na tej planecie. Naszą misją jest zapewnienie spokoju naszym klientom poprzez dostarczanie niezawodnej, najlepszej w branży technologii dla wszystkich Twoich globalnych potrzeb w zakresie łączności: rozrywki, bezpieczeństwa i komunikacji. Staramy się zrozumieć potrzeby i obawy naszych klientów podczas dostosowywania idealnego, przystępnego cenowo rozwiązania dla ich domu lub firmy. Dzięki planowi roamingowemu Viaota możesz skorzystać z usług naszych ponad 350 partnerów roamingowych w ponad 220 miejscach na świecie. Stale ulepszamy nasz zasięg roamingu, skupiając się na danych i usługach typu prepaid. Połączenia głosowe i SMS-y w roamingu są dostępne praktycznie w każdym kraju na świecie, a dane w ponad 140 krajach. Nieustannie się doskonalimy, aby zrealizować naszą wzniosłą wizję.

Wygoda do Twojej dyspozycji

Wygoda to fundament i główny filar filozofii projektowania Viaota: brak opłat roamingowych, brak ręcznego przełączania pomiędzy różnymi sieciami lokalnymi i brak jakichkolwiek problemów. Nasze karty typu prepaid oraz niskie ceny pozwalają Viaocta na dostarczanie danych do ponad 115 krajów i dostarczanie najwyższej jakości wygody, której właśnie potrzebujesz.

Dlaczego Viaota?

Twój Niezawodny Partner Na Całym Świecie.

Świat się Zmienia

Wraz z rozwojem światowego połączenia z Internetem, niezawodne i stabilne połączenie sieciowe we wszystkich krajach staje się czymś niezbędnym. Osoby lubiące podróżować, turyści, a także przedsiębiorstwa potrzebują jednego rozwiązania, które pozwoli im na bezproblemowe funkcjonowanie bez względu na to, gdzie się aktualnie znajdują. Viaota oferuje właśnie to + dodatkowo stabilne, bezpieczne połączenie we wszystkich krajach. Innowacyjna technologia Viaota od dziesięcioleci przygotowuje się do rosnącego zapotrzebowania na dane transgraniczne. Nasza sieć jest projektowana i budowana z myślą o jej poszerzaniu.

Niezawodna Prędkość

My bardzo dobrze rozumiemy, że współczesny świat stale się zmienia, a Ty musisz pracować dużo szybciej, aby utrzymać się na szczycie swojego życia osobistego lub aby obsługiwać swoich klientów i rywalizować z konkurencją. Musisz mieć możliwość przesyłania plików tak samo szybko, jak ich pobierania, oraz mieć stabilną komunikację bez przerywania rozmów i zawieszania wideokonferencji. Viaota zapewnia stabilną prędkość 4G/LTE szybkiego Internetu we wszystkich obsługiwanych regionach świata. Będziesz mógł zarządzać swoją firmę za pośrednictwem aplikacji w chmurze i urządzeń do transmisji strumieniowej bez obawy o ciągłe rozłączanie się i zakłócenia komunikacji.

  1. Telefon:+1 (916) 999-9025

Małe, ale potężne

Viaota pomoże Ci pozostać w kontakcie z ponad 350 sieciami w ponad 135 różnych krajach. Jest to pakiet "wszystko w jednym", co w praktyce oznacza, że nie będziesz musiał borykać się z różnymi umowami, portalami dla klientów lub różnymi listami kontaktów dla każdego oddzielnego kraju. Oferujemy pojedynczy, kompleksowy pakiet po bardzo przystępnych cenach.

Wyświetl Pełny Zasięg