Informacje o dostawie

Jeśli otrzymałeś powiadomienie o wysyłce, ale paczka jeszcze do ciebie nie dotarła, sprawdź lokalny urząd pocztowy. Przesyłka mogła zostać zagubiona lub pominięta przez lokalną pocztę.

Obsługa klienta

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Najczęściej Zadawane Pytania

Viaota jest globalnym dostawcą usług internetowych 4G/LTE. Spełnia zarówno wymagania zawodowe, jak i zapewnia łączność w ponad 135 różnych krajach na całym świecie. Nie musisz martwić się o przekraczanie granic i często zmieniające się sieci lokalne, ponieważ Viaota automatycznie łączy się z najsilniejszym, najbardziej rentownym dostawcą bez dodatkowych kosztów.

Viaota pomaga pozostawać w kontakcie z ponad 350 sieciami w ponad 135 różnych krajach. Obejmuje większość krajów na każdym kontynencie + Oceanię. Oto pełna lista krajów, w których można korzystać z usługi Viaota: https://viaota.com/viaota/coverage

Bezpieczeństwo danych na najwyższym poziomie to coś, co Viaota z satysfakcją oferuje swoim klientom. Korzystając z wirtualnej prywatnej sieci komórkowej, chronimy Twoje urządzenia przed nieuprawnionym dostępem.

Możesz przewidywać prędkość wysyłania do 500 Mbps i prędkość pobierania do 1000 Mbps, w zależności od lokalnych dostawców na obszarze, w którym się znajdujesz. Viaota automatycznie wybiera najbardziej opłacalną i najsilniejszą lokalną sieć 4G/LTE.

You can top up your data with Viaota self service.

To access it for the first time, please go to https://my.viaota.com/register and enter your Viaota SIM card number, which you can find on your Viaota SIM card. Create a new password and click “Register”.

If you are already registered, go to https://my.viaota.com/login and sign in.

Once in the self service you can select and order one of the Viaota monthly plans.

Możemy Ci pomóc doładować dane sieci komórkowej. Prosimy, abyś skontaktował się z nami pod adresem support@viaota.com i powiadomił nas, jaki jest Twój numer zamówienia Viaota. Wtedy będziemy mogli Ci pomóc. Później wyślemy ci link: Za pomocą tego linku będziesz mógł wybrać plan taryfowy Viaoto i doładujesz swoje dane sieci komórkowej.

Nic. Ponieważ Viaota jest siecią całkowicie przedpłaconą, możesz przestać martwić się opłatami roamingowymi, różnymi regionalnymi planami sieciowymi i innymi dodatkowymi kosztami. W Viaota wierzymy w bezproblemową łączność.

Główne zalety korzystania z Viaota to stabilność, bezpieczeństwo i prostota. Pozostawanie w kontakcie w dowolnym miejscu i czasie nigdy nie było tak łatwe.

Z Ryoko możesz połączyć się za pomocą swojego smartfonu, laptopa, tabletu, komputera osobistego lub nawet smartwatcha. Ryoko może połączyć się z maksymalnie 10 urządzeniami jednocześnie.

Ryoko działa w 137 krajach. Oto pełna lista krajów, w których można bez problemu używać urządzenia Ryoko:

Anguilla
Antigua And Barbuda
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Bolivia
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia And Herzegovina
Brazil
Virgin Islands, British
Bulgaria
Cambodia
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Chile
China
Colombia
Congo, Democratic Republic
Costa Rica
Croatia
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominica
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Estonia
Faroe Islands
Finland
France
Gambia
Georgia
Germany
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guatemala
French Guiana
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Jordan
Kazakhstan
South Korea
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Latvia
Lebanon
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macao
Macedonia
Malaysia
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Montserrat
Morocco
Myanmar
Nepal
Netherlands
Netherlands Antilles
New Zealand
Nicaragua
Norway
Oman
Pakistan
Palestinian Territory, Occupied
Panama
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Romania
San Marino
Saudi Arabia
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
Suriname
South Africa
Spain
Sri Lanka
Saint Kitts And Nevis
Saint Lucia
Saint Vincent And Grenadines
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tunisia
Turkey
Turks And Caicos Islands
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Uzbekistan
Holy See (Vatican City State)
Venezuela
Vietnam

 • Włóż opłaconą z góry kartę SIM, która jest dostarczona w pudełku razem z Twoim urządzeniem Ryoko 4G;
  • Dostarczana karta SIM jest dostępna w 3 różnych rozmiarach: standardowym, micro i nano sim. Wybierz rozmiar standardowy!
 • Włącz hotspot Ryoko 4G za pomocą przycisku zasilania (wciśnij i przytrzymaj);
 • Podłącz hotspot Ryoko 4G do swojego smartfona lub innego urządzenia ZA POMOCĄ:
  • dwukrotnego naciśnięcia przycisku WPS i zeskanowania kodu QR, który pojawi się na ekranie Ryoko na Twoim smartfonie LUB
  • podłączając swój smartfon lub inne urządzenie do widocznej teraz sieci o nazwie "Ryoko". Będzie on miał taką samą nazwę jak SSID widoczny na ekranie Ryoko. Hasło jest oznaczone jako "klucz" na ekranie Ryoko (aby zobaczyć SSID i hasło, naciśnij raz przycisk WPS).

To wszystko! Teraz jesteś podłączony do przenośnego hotspotu WiFi Ryoko!

Jeśli chcesz przeczytać bardziej szczegółową instrukcję, to pobierz poniższy podręcznik użytkownika:

Pobierz instrukcję obsługi

Możesz doładować swoje dane za pomocą samoobsługi Viaota.

Aby uzyskać dostęp po raz pierwszy, przejdź do https://my.viaota.com/register i wprowadź numer karty SIM Viaota, który znajduje się na karcie SIM Viaota. Utwórz nowe hasło i kliknij „Zarejestruj”.

Jeśli jesteś już zarejestrowany, przejdź do https://my.viaota.com/login i zaloguj się.

W samoobsłudze możesz wybrać i zamówić jeden z planów miesięcznych Viaota.

Twoja nazwa sieci Wi-Fi i hasło do sieci Wi-Fi są wydrukowane na etykiecie wewnątrz urządzenia i można je zobaczyć po wyjęciu baterii.

Alternatywnie, możesz zawsze sprawdzić swój bieżący identyfikator SSID i hasło, włączając urządzenie Ryoko i jednokrotnie naciskając przycisk WPS: informacje będą widoczne na ekranie. Hasło zostanie oznaczone jako „klucz” na ekranie Ryoko.

 • Zaloguj się do samoobsługi Viaota (patrz powyżej, aby zobaczyć szczegółowe instrukcje, jak to zrobić).
 • Przejdź do „Profilu”. Zaktualizuj tam swoje hasło.
 • Dla dodatkowego bezpieczeństwa możesz również dodać uwierzytelnianie dwuskładnikowe!

Jeśli urządzenie Ryoko jest włączone, a Internet nie działa, to należy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 • Uruchom ponownie swoje urządzenie.
 • Sprawdź, czy nie jesteś w obszarze, w którym jest "brak-zasięgu".
 • Ręcznie przestaw lokalną sieć.

Przenośny hotspot WiFi Ryoko automatycznie łączy się z najlepszą dostępną lokalną siecią LTE 4G. Czasami jednak lepszym rozwiązaniem jest opcja alternatywna. Sprawdź odpowiedź na poniższe pytanie, aby dowiedzieć się, jak manualnie zmienić sieć lokalną.

Tak, możesz włożyć dowolną kartę SIM i używać jej w swoim urządzeniu Ryoko.

Jest wiele powodów, dla których możesz nie otrzymać potwierdzenia zamówienia:

 • Możliwe, że wpisałeś nieprawidłowo swój adres e-mail.
 • Prosimy, abyś sprawdził swój folder spam. Możliwe, że potwierdzenie zamówienia zostało rozpoznane jako spam.
 • Proces zamawiania mógł nie zostać prawidłowo zakończony.

Jeśli wykluczyłeś wszystkie powyższe możliwości i nie otrzymałeś od nas żadnej wiadomości e-mail po złożeniu zamówienia, to skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, wykorzystując do tego celu nasz formularz, który znajdziesz poniżej. Jako "temat wiadomości, prosimy, żebyś wybrał opcję: "Nie otrzymałem potwierdzenia zamówienia". Nasz dedykowany zespół obsługi klienta sprawdzi, czy Twoje zamówienie zostało zrealizowane, czy też wystąpiły jakieś problemy.

If you wish to cancel your order please contact our Customer Service team as soon as possible.

Twoja faktura została wysłana na adres e-mail podany w Twoich danych dotyczących zamówienia. Jeśli jeszcze jej nie otrzymałeś, to skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod adresem: support@viaota.com

The warranty will cover any defects presumed to have existed at the time of delivery or which become apparent within the period of the warranty term.

Jeśli chcesz zwrócić wadliwy produkt, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, wypełniając formularz kontaktowy online na stronie https://viaota.com/viaota/contact. Kontaktując się z naszym działem obsługi klienta w sprawie roszczenia gwarancyjnego, należy być przygotowanym na dostarczenie na żądanie: (1) zdjęcia wadliwego przedmiotu; (2) identyfikator zamówienia i list potwierdzający zakup lub potwierdzenie płatności; (3) krótki opis wady.

Warranty does not include any defects of your device, in which you were using Viaota’s Card.

If you are unhappy with your purchase you have the right to return it within 30 days from the delivery date. However, please be noted that you will receive a full refund only if you inform us about the returning Goods and send them to us within the first 14 days after receiving your ordered Goods. If you decide to return and send us back your Goods after the 14 days term is passed, but not later than within 30 days from the day when you received your Goods, additional fees may be applied.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy i zwrotu zakupionych Towarów, należy skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta, wypełniając formularz kontaktowy online na stronie https://viaota.com/viaota/contact. Po skontaktowaniu się z naszym działem obsługi klienta, otrzymają Państwo kod zwrotu i adres zwrotny - należy pamiętać, że przyjmiemy zwrot tylko tych towarów, które zostaną wysłane z podanym kodem zwrotnym i dostarczone na podany adres zwrotny.

For more information please visit https://viaota.com/viaota/terms

We will give a refund for the returned product within 14 days from receiving the product at our return address. A refund might take up to 5 days to reach your bank account after it's made.


Jeśli po zapoznaniu się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania nie udało Ci się znaleźć rozwiązania problemu, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Tel.: +1 (205) 782-8611
+441344951332
+496994323601