Data po celém světě od Viaota!

Užijte si neomezený internet na cestách!

Pořiďte si svůj tarif!

Podpora

Zkušenosti

Globální řešení připojení od Viaota byla postavena na společné snaze špičkových odborníků na roamingovou technologii, zákaznické podpory a telekomunikací. Společný cíl našeho podnikání je jasný: životaschopné a vždy spolehlivé připojení pro každého na světě – ať už je kdekoli. Po splnění našich počátečních cílů se Viaota rozrostla, aby mohla vyhovět měnícím se podmínkám našich zákazníků, komunity a zaměstnanců. Dnes Viaota dodává řešení celosvětového připojení a managementu mezinárodních SIM karet firmám i spotřebitelům. Soustředíme se na poskytování služeb našim zákazníkům pomocí moderních a zábavních technologií, ale jedna věc s námi zůstala již od našeho založení – naše vynikající zákaznická podpora a bezkonkurenční doba reakce.

Inovace

Naše vize: spolehlivá metoda, jak zůstat připojení kdekoli na naší planetě. Naším posláním je dát našim zákazníkům klid na duši tím, že jim poskytneme spolehlivou a špičkovou technologii pro potřeby celosvětového připojení: zábava, bezpečnost a komunikace. Snažíme se porozumět potřebám a obavám našich zákazníků, když připravujeme perfektní, cenově dostupné řešení pro jejich domácnost nebo podnikání. S roamingovým plánem od Viaota můžete využít služeb více než 350 našich partnerů na více než 220 místech světa. Naše pokrytí neustále zlepšujeme, soustředíme se na datové a předplacené služby. Hlasové služby a SMS jsou povoleny doslova ve všech zemích světa a data jsou dostupná ve více než 140 z nich. Snažíme se neustále zlepšovat, abychom proměnili naši vizi v realitu.

Komfort k mání

Pohodlí je základním kamenem a ústředním pilířem filozofie společnosti Viaota: žádné poplatky za roaming, žádné ruční přepínání mezi různými lokálními sítěmi – prostě vše bez problémů. Naše předplacené karty a cenově dostupný přístup umožňuje společnosti Viaota doručit data ve více než 115 zemích a doručit nejvyšší úroveň komfortu, který budete potřebovat.

Proč Viaota?

Váš spolehlivý partner po celém světě.

Svět se mění

Svět je stále více propojený, proto se stává spolehlivé připojení napříč hranicemi naprostou nutností. Cestovatelé, turisté i firmy potřebují jedno řešení, které jim umožňuje nerušený provoz kdekoli na světě. Viaota nabízí přesně to + stabilní, bezpečné připojení prakticky kdekoli. Kultura ve společnosti Viaota, která podporuje inovace, přišla s řešením na potřeby přeshraničního používání dat. Naše síť je navržena a konstruována s ohledem na to, aby bylo možné ji škálovat.

Spolehlivá rychlost

Chápeme, že moderní svět je v neustálém pohybu a musíte pracovat rychleji, abyste měli pod kontrolou svůj osobní život, mohli nabízet služby svým zákazníkům nebo být konkurenceschopní. Potřebujete mít možnost nahrávat stejně rychle jako stahovat, mít jasnou komunikaci bez vypadávání hovorů nebo zamrzání videa. Viaota nabízí stabilní 4G/LTE rychlost pro rychlý internet ve všech podporovaných oblastech světa. Budete schopni provozovat své podnikání přes cloudové aplikace a streamovací zařízení. Nebudete se muset neustále bát, že dojde k odpojení nebo problémové komunikaci.

  1. Telefon:+1 (916) 999-9025

Malé, ale výkonné

S Viaota budete připojení k více než 350 sítím ve více než 135 různých zemích. Díky tomuhle balíčku vše v jednom nebudete muset řešit několik různých smluv, zákaznické portály ani jiné překážky v každé zemi, kterou navštívíte. Nabízíme jedinečné, komplexní pokrytí za dostupné ceny.

Mrkněte se na plné pokrytí